Вітаю Вас Гість
П`ятниця
29.09.2023
06:45

Англійська для дітей і дорослих

Меню сайту
Категорії розділу
Фонетика [4]
Словниковий запас [18]
Граматика (ігри) [11]
Дієслово [8]
Мультфільми [3]
Пісні [2]
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Ви шукаєте ігри і матеріали з англійської для -
Всього відповідей: 117
Статистика
Друзі сайту
Вивчення 
іспанської мови онлайн - українською Способи заробітку вдома Вивчення німецької мови онлайн - 
українською В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи
Наша кнопка
Англійська мова для дітей онлайн
Головна » Статті » Фонетика

Букви і звуки (phonics). Вчимося читати

Навчальні онлайн ігри англійською: Букви і звуки (phonics). Вчимося читати

Букви і звуки (phonics). Вчимося читати
В цій статті у нас цілий набір навчальних онлайн ігор на тему "phonics". У запропонованих іграх ми будемо дивитися на букви англійської мови та їх поєднання і слухати, які звуки англійської мови їм можуть відповідати.

За виконання гри вельми азартні та цікаві, граючи в них просто неможливо не запам'ятати, яким буквам або буквосполученням які звуки відповідають. І не дивно, адже ці ігри зроблені на основі популярної онлайн гри "Memory" (пам'ять).

Нагадаємо правила гри "Memory"

Картки, які показані сорочкою вгору, їх можемо перевертати в довільному порядку. Коли відкриті дві карти відбувається одне з двох: якщо картки однакові - вони зникають (додаючи очок гравцеві), якщо відкриті картки різні - вони перевертаються назад сорочкою догори.

У запропонованих іграх все ще цікавіше, так як одна і та ж буква в англійській мові може вимовлятися по-різному, то при перевертанні картки ми чуємо один з можливих звуків, відповідних букві на картці. І картки будуть вважатися однаковими тільки якщо на них співпадуть не тільки букви, але й вимовлені при цьому звуки.

Ігри розбиті за темами:

1. Голосні звуки англійської мови

Зверніть увагу, тут представлені два варіанти вимови (читання букв): американський і британський варіант. Виберіть який-небудь один і займайтеся тільки по ньому. Натисніть на ту гру, на якій в лівому нижньому кутику видно картинку з американським або великобританським прапором.

Британська вимова


 

Американська вимова2. Приголосні звуки англійської мови

Тут у нас три гри "Букви від b до n", "Букви від m до z" і "Сполучення приголосних букв".

Гра "Букви від b до n"Гра "Букви від m до z"Гра "Сполучення приголосних букв"3. Почути звук і вибрати літери, які його дають

З якої літери (або букв можуть) починатися ці імена?

В іграх "Memory" стежте за часом і кількістю перевернутих карт, змагайтеся з друзями або просто покращуйте власний результат. У гру "Імена" варто зіграти жоден раз, таким чином ви почуєте багато різних імен.
Категорія: Фонетика | Додав: Vik (12.10.2016)
Переглядів: 7916 | Теги: звуки, Звучання, вчимося читати, розвиваючі ігри, Фонетика, букви, читати, вимова, phonics, навчальні ігри | Рейтинг: 0.0/0
Схожі статті:
Всього коментарів: 0
avatar